Mladší žáci U12B - úspěšné zahájení sezóny - dokázali jsme, že nejsme žádná "béčka"

2017-09-10-U12BV neděli 10. 9. 2017 proběhly první zápasy mladších žáků sk. B. Tentorkát jsme měli "dostaveníčko" na Slávii. V prním zápase jsme se utkali s Rakovníkem. Ačkovil většina hry se odehrávala na soupeřově polovině, tak první polovina skončila 0:0. Na začátku druhé půle se nám konečně podařilo proměnit jednu z mnoha šancí a vedli jsme 1:0. Druhá půle se opět odehrávala hlavně na polovině soupeře. Do konce zápasu se nám podařilo dát ještě 3 góly. Takže konečné skóre Mnichovice - Rakovník 4:0.

Po pauze jsme se utkali s družstem Kbel A. Scénář jako přes kopírák - většina hry se odehrávala na polovině soupeře a skóre po první půli opět 0:0 snad jen těch "spálených" šancí bylo ještě více. V prvních sekundách druhé půle se nám hned podařilo dát gól. Naše vítězství jsme potvrdili ještě jedním gólem. Takže konečné skóre druhého zápasu bylo Kbely A - Mnichovice 0:2.

Kluci bojovali s velkým naazením a ani po dvou zápasech na nich nebyla vidět větší únava a to jsme oproti soupeři měli na střídačce jen 2 hráče.
Příště hrajeme v Mnichovicích 24. 9. 2017 - přijďte nám fandit!

Popis fotografie: Stojící vzadu Markéta Matějovská (trenérka), stojící zleva Aleš Pfleger, KubaKudibal, Tomáš Tykal, Adam Holík, Tomáš Veverka, Prokop Rubiš, Viktor Pleskač, ležící Vojta Baran