Přípravka ovládla Hradec!

2017-09-10-U8-Hradec-KraloveBez jediné bodové ztráty a pouze s jednou obdrženou brankou, takovou bilancí se mohla pochlubit naše přípravka (U10) na úvodním turnaji nové sezony v Hradci Králové, který se hrál jako "Memoriál Ládi a Ládíka Pařízka". V konkurenci čtyř mužstev z Hradce, tří ze Slávie, dvou Pragy a mužstva Olomouce kluci a děvče (Emička Oriničová) vyhráli všech pět utkání základní skupiny a ve finále si hladce poradili i s domácím mužstvem 08. Na turnaj jsme odjeli bez většího očekávání, vždyť v našem mužstvu zůstal z loňské základní sestavy Vašík Vilímek a mužstvo vždy doplňující Filip Veverka a Dušan Soukup, o to milejším překvapením byl nejen konečný výsledek, ale i předvedená hra.

V úvodním utkání s Pragou se ještě jednalo o nepohledné utrápené, ale ovšem i zasloužené vítězství (2:0), ale od druhého utkání se zvedal i náš výkon (s Olomoucí 3:0). Ve třetím utkání základní skupiny nás pořádně potrápila urostlá Slavistická děvčata (2:0), která nakonec obsadila stříbrný stupínek. Budoucnost budou mít určitě mladá, ale neskutečně pohyblivá domácí děvčata (3:0). Poslední utkání základní skupiny, mělo být asi vrcholem turnaje, ovšem domácí mužstvo 07, s námi drželo krok prvních 5 minut, kdy nám jako jediné vstřelilo i branku (na 1:1), ale po obdržení branky na 1:2, jako když zapomnělo vše co hrálo a výsledkem byla naše vysoká výhra 5:1. Poslední naše utkání dokumentovalo naši vzestupnou výkonost, s Hradcem 08, který vyhrál druhou skupinu, jsme si pohráli jako kočka s myší. Konečný výsledek 4:0 plně odpovídal průběhu utkání na hřišti. Konečné pořadí: 1.Mnichovice, 2.Slavia B (dívky), 3.Hradec 08!
A hodnocení: V bráně koncentrovaný a výborný Šimon Šubrt, v obraně famózní Vašek Vilímek, výborní Filip Buršík a Marek Laštovička, "minimálně" dobrý Niki Vintr, v útoku pak smršť v podobě Dušana Soukupa a Filipa Veverky, která ovšem výborně pomáhá i obraně, pokud je potřeba, dobře doplňující Emička Oriničová a své si odehráli i kluci, kteří se to učí Maty Čermák a Bruno Dvorský.
Samozřejmě velká pochvala pro pořadatele a co musím zmínit, naprosto přesné rozhodčí - klobouk dolů!
Fotografie bude doplněna.
H.V.                  

Popis fotografie: Úplně vzadu zleva Jan Veverka a František Buršík (trenéři), stojící zleva Václav Vilímek, Niki Vinrt, Marek Laštovička, Filip Buršík, Bruno Dvorský, Ema Oriničová, Dušan Soukup, Filip Veverka, Matyáš Čermák, ležící Šimon Šubrt

Facebook1 

Sledujte videa ze zápasů
logo

Fanshop - možno zakoupit

Kalendář akcí
klikněte pro zvětšení