Mladší žáci U12B - jedno vítězství a jedna remíza - stále vedeme tabulku!

2017-10-08-U12B-KadanDnes jsme měli v Kadani za soupeře dvě těžká mužstva. V prvním zápase jsme srovnali síly s Liticemi, ze začátku hry vznikal na naší straně trochu zmatek, nedůrazná koncovka, málo pohybu na hřišti, jako by kluky zaskočilo, že hrají na pomalejším povrchu. V úvodu utkání jsme dali rychlý gól na 1:0, hra se střídala dolů a nahoru a chvilkami byla dost tvrdá.

Dokonce jsme byli nuceni hrát 5 minut v oslabeni ve čtyřech, v této hře nás podržel dnes vynikající gólman Vojta, který chytil i penaltu a super zákroky stále držel náskok 1:0. O poločase jsme si řekli pár zásadních věcí a hra vypadala  již lépe, ale deset vteřin před koncem jsme inkasovali góla na 1:1. Kluci bojovali a nevypustili jediný souboj, hra se postupně zlepšovala. Do druhého utkání proti Kbelům jsme vstoupili dobře a byli na začátku střelecky při chuti, jen škoda dalších nevyužitých šancí. Chyběla zase trošku dravost a důraz ve střeleckém kruhu. Zadařilo se střelecky Vikimu, který dal dva krásné góly a pomohl uklidnit hru. V bráně opět čaroval Vojta. Děkuji všem za předvedemé a bojovné výkony, přes  těžké zápasy máme zaslouženě vybojované body. MM

Popis fotografie: Vzadu Markéta Matějovská (trenérka), stojící zleva Jan Volek, Jakub Kudibal, Tomáš Tykal, Aleš Pfleger, Adam Holík, Prokop Rubiš, Viktor Pleskač, Tomáš Veverka, ležící Vojta Barana