Co nás čeká o víkendu (bude toho opravdu hodně)!

Silulety1Vážení přátelé,
nastávající víkend bude opravdu velice bohatý, co se hokeje týká a co je dobrá zpráva, velká část se bude odehrávat na našem hřišti. V sobotu dopoledne to bude utkání žen s favoritem soutěže, odpoledne pak mač starších žáků, v neděli pak velký turnaj přípravek a odpoledne důležité utkání dorosrtu. Pojďme, ale podrobně.
Celý pozemněhokejový víkend bude u nás zahájen v sobotu v 10:00, kdy naše děvčata přivítají obhájce trofeje a velkého favorita, ženy pražské Slavie. O moc lépe na tom ovšem nebudou ani starší žáci, na které čeká jasně vedoucí Rakovník (zápas začíná ve 13:30). Obě naše mužstva v poslední době prokazují zlepšující se formu, tak uvidíme, nakolik dokáží "zavařit" favoritům.
Naprosto "hustá" bude neděle. Od 10:00 začíná na našem hřišti turnaj přípravek, za účasti hned 12ti mužstev. Dopoledne však vyrážejí do dalších bojů o body i všechna naše mužstva mladších žáků a žákyň. Suveréně vedoucí Áčko chlapců cestuje na Pragovku, svoji skupinu vedoucí Béčko jede do Českých Budějovic (čeká je domácí mužstvo a Kadaň) a stejně tak vedoucí děvčata cestují tentokrát do Hradce Králové. Pozadu ovšem nezůstanou ani naši benjamínci, jejichž tři mužstva zavítají na turnaj pořádaný Slávií. Nedělní mnichovická žeň bude pak zakončena na domácím hřišti zajímavým utkáním dorostu s pražskou Slávií. Přestože se letos soupeři tolik nedaří bude se jednat určitě o špičkový hokej. Začátek utkání je v 16:00.
Věřím, že si z nabídky určitě vyberete a budu se těšit, že se o krásných podzimních dnech potkáme na hřišti!
H.V.