Mistrovský titul dorostu

Kdo dnes v hale byla nebo online koukal na sport.video musel mít z výkonu našich hráčů radost. Kluci předvedli, jak má vypadat týmová hra.  Jistota na holi byla vidět od prvního momentu zápasu, stejně tak chuť do hry. Zaslouženě náš tým vyhrál první zápas 12:2 proti TJ Litice Plzeň A. A už bylo jasno, už byl titul doma.
Druhý zápas měl být pouze jako potvrzení  letošní neporazitelnosti, kdy v lize pouze jednou náš tým  remizoval 7:7 s Liticemi A, jinak ze všech zápasů si nesl cenné 3 body. V první části zápasu se nedařilo prosadit, spíše se bránilo útokům Slavie. I přes chvilkové zaváhání  zápas byl v prospěch našeho týmu, 5:2.

 

Dorost – TJ Plzeň Litice
B: Kurz F. 2x, Tomeš 2 x , Lalík 3 x, Soukup, Světík, Kulička, Blecha

 

Dorost – SK Slavia Praha
B: Tomeš 3x, Soukup 1, Kulička

 

Oba dva zápasy jsou k shlédnut zde

2018-nabor-podzim-1

Facebook1 

Sledujte videa ze zápasů
logo

Fanshop - možno zakoupit

Kalendář akcí
klikněte pro zvětšení