Šimon udržel čisté konto jen v prvním poločase úvodního zápasu

2018-04-15-U1a2Poslední dvě utkání základní skupiny dnes kluci odehráli v Hradci Králové proti soupeřům v z nižších pater tabulky a domů si přivezli nejen plný počet bodů, ale tak další sbírku gólů (22:0) a svou tabulku tak vyhráli bez ztráty jediného bodu a s famózním skóre - 130:8 ze 16. zápasů.

Prvním dnešním soupeřem byl výběr Jičína, který inkasoval branku hned po úvodním hvizdu v 15. vteřině. Do poločasu ještě Šimon trávil čas mezi tyčemi, ale po poločase se šel zahřát do pole a od té doby (včetně dalšího utkání) kluci hráli s autobrankářem, na jehož postu se průběžně točili Maty, Pepa a Honza. Utkání skončilo 13:0 a je tedy patrné, že druhé proti Liticům B pak 9:0.
Příští týden mají kluci pauzu a od 29.4. se pak těší na účast v silnější tabulce složené z prvních čtyřech mužstev obou skupin kde se budou opět potkávat i s bratrským týmem Mnichovice B.