Turnaj Minibenjamínci U6

IMG 1623

V sobotu na domácí půdě proběhl turnaj Minibenjamínků (kategorie U6), kde se zúčastnilo 8 družstev - SK Slavia Praha, Tj Slavia Hradec Králové, (který měl dva týmy - první tým se jmenoval Lvíčata a druhý Broučci ) další družstva byla HC Praga, TJ Sokol Kbely a naposledy TJ Mnichovice. Mnichovice měli oproti loňskému roku největší zastoupení a to rovnou 14 hráčů ze kterých jsme postavili 3 týmy - Pštrosy, Mikeše a spanilé Rytířky.

Fotky z turnaje najdete na rajčeti mnichovického hokeje, odkaz pro otevření je zde.

Hrálo se za příjemného hokejového počasí na dvou hřištích 1x-8min každý s každým. Byl to první letošní turnaj této kategorie U6 a každý do zápasu šel naplno s odhodláním si zahrát a vyhrát. Každý z hráčů a hráček dal do každého zápasu své srdce a dravost a množství nastřílených gólů do sítě soupeře byl famózní. Filip Duchek, David Hora, Kája Melicharová, Honzík Šubrt a Anička Kleinová měli svůj střelecký den kdy každý z nich nastřílel minimálně 4 góly to by ,ale nešlo bez podpory všech dalších hráčů srdcařů jako jsou Séba Vávra, Eda Dušek, Míša Motlík, Sam Kokeš, Kubík Vedral a v neposlední řadě i Lukášek Babor, který předčil všechna očekávání. Výbornou obranu v týmu Rytířek vykonala Julinka Vacíková, která si postupně našla své místo na hřišti a brány si hlídala s tygří dravostí. Všichni byli úžasní a jsou velkou podporou pro Mnichovický hokej z mnohých rostou opravdové naděje. Do hry se zapojili i naši nejmenší a to Kristýnka Jirsíková a Séba Klein, kteří mají velký prostor pro svůj trénink u minibenjamínků U6 v dalších letech.
Konečné výsledky se nevyhlašovaly přesto si každý odnesl krásnou medaili za účast a diplom nějaké ty sladkosti .

Velké díky patří všem kdo se na turnaji podíleli a byli nám velkou oporou Marek, Fanda, Kuba, Honza a samozřejmě naši rozhodčí z řad hráčů U12.

Děkujeme všem rodičům, kteří podporují své děti a jsou taktéž oporou týmu.