22. 10. 2018 - U12B v Kadani

2018-10-28-U12B-KadanTaké U12B kluci jeli jako jejich kamarádi z áčka do Kadaně. V prvním zápase finálové skupiny jsme se utkali s kvalitnějšími soupeři, než v základní skupině a tentokrát jsme museli opravdu máknout.

Mnichovice B - Plzeň/Bolevec 1:0 (0:0) gól Filip!


Bolevec jsme moc za půlku sice nepouštěli, ale my jsme nebyli schopni vstřelit gól. Naopak Bolevečtí k němu měli několikrát výrazně blíže, když hrozili z nebezpečných brejků. Naštěstí nás několikrát zachránil Maty, který vytáhl několik výborných brankářských zákroků. Chvíli před koncem pak Tiky nádherně přihrál Fílovi na penaltu a ten se nemýlil. Závěr zápasu už jsme dohráli v pohodě a získali tak první 3 finálové body

Mnichovice B - Kadaň 5:3 (2:2) góly Tiky, Filip, Viktor, Filip, Tiky
Proti Kadani jsme začali razantně, vědomi si toho, že slabšího soupeře nesmíme podcenit. Hned v úvodu jsme vstřelili 2 góly a ... usnuli jsme. Kadaň vyrovnala. Pak jsme opět zabrali a konec už byl jasně v naší režii.

Máme tedy 6 bodů a jsme si vědomi toho, že na jaro musíme pořádně natrénovat obranu. Co je platné, že stále útočíme, bušíme do obrany soupeře, když z každého brejku to zavání obdrženým gólem. Ještě, že máme Matyho :-)

Tak to je konec letošní venkovní sezóny a těšíme se na halu.

Mirek

Popis fotografie: Stojící zleva Dušan Soukup, Viky Pleskač, Fífa Veverka, Tade Firbach, Tom Vevi Veverka, Jan Volek, Tomáš Tyky Tykal, Próša Rubiš, Maty Čermák, ležící Maty Žvejkal.