Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Obhájili jsme zlato! - Memoriál Dr. Pošíka v kategorii U12

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Obhájili jsme zlato! - Memoriál Dr. Pošíka v kategorii U12

2018-11-03-U12-Posik-1Na první halové předsezónní přípravě memoriálu Dr.Pošíka nás tentokrát v kategorii mladších žáků reprezentovalo mužstvo „B“. Při absenci brankáře Matyho a několika opor (Tyky, Adam) skvěle vypomohli bratři Buršíkové. V bráně se výbornými výkony prezentoval z přípravky zaskakující Adam a posilou pro obrané řady byl určitě zkušenější Filip.

 

Konkurencí dalších pěti mužstev kluci procházeli jak nůž máslem, když hladce porazili Pragu (3:0), Bohemians (6:1), Kbely (4:0), až do utkání s dalším suverénem turnaje, hradeckým Áčkem. Toto utkání nabídlo určitě nejkvalitnější hokej sobotního dopoledne a bylo plné i dramatických zvratů. Naši kluci se zaslouženě ujali vedení, když si naše zkušenější čtveřice vytvořila na hřišti převahu (Mirek po celý turnaj střídal dvě čtyřky – 12letých a mladých), karta se však obrátila po prostřídání, když naši „mladí“ nedokázali odolávat převaze soupeře a přes maximální nasazení obdrželi vyrovnávací branku. Hradečtí pak využili laufu, ve kterém se v tuto chvíli nacházeli i při přítomnosti našich zkušenějších a čtyři minuty před koncem se dokonce ujali vedení 2:1. Pak však naši kluci zvýšili obrátky a po doplnění Filipa do útočné formace se hrálo prakticky na jednu bránu. Dvě minuty před koncem se nám podařilo zaslouženě vyrovnat a z nájezdu zahrávaném již po skončení řádné hrací doby Filip prakticky rozhodl o vítězi celého turnaje brankou na konečných 3:2! Poslední utkání s hradeckým Béčkem se už pak proměnilo v exhibici s výsledkem 8:1.

Pochvalu za dnešní výkon zaslouží určitě všichni. V bráně nebojácně a výborně (poprvé za U12) chytal mladý Adam, obranu tvrdili ve zkušenější čtyřce Tomáš s Tadem, své si ovšem v druhé čtyřce odehrála i dvojice Filip a Filip no a v útoku dnes exceloval Próša, nasazení a dobré výkony předvedli Viki s Důšou no a pomalu se začal oťukávat Maty.

Teď kluky čekají tři týdny tréninku a budeme doufat, že pak navážou na dnešní úspěšné vystoupení v prvních kolech halové soutěže.

H.V.   

Popis fotografie: Stojící vzadu Mirek Vodenka (trenér), stojící zleva Dušan Soukup, Filip Veverka, Tadeáš Firbach, Tomáš Veverka, Viktor Pleskač, Prokop Rubiš, Filip Buršík, Matyáš Čermák, ležící Adam Buršík