Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Memoriál Dr. Pošíka - Minibenjamínci U6

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Memoriál Dr. Pošíka - Minibenjamínci U6

2018-11-04Venkovní hřiště se pomalu ukládají k zimnímu spánku a proto tuto neděli proběhlý turnaj „Minibenjamínků“ U6, hostila hala Pražských Bohemians na Hagiboru. Zúčastnilo se 6 týmů (Hostivař, Bohemians, Slavia, Kbely a 2 týmy Mnichovic ), jež mezi sebou změřilo síly a vyzkoušelo, komu přechod z venkovních hřišť na tvrdou palubovku nejlépe „sedne“.

 

Mnichovice B, ve složení Davídek Hora, Míša Motlík, Filda Duchek, Séba Klein a Kubík Vedral, zahájili turnaj zápasem proti domácím Bohemians, jež nechtěli dát doma nic zadarmo. Ale díky skvělému výkonu střelců Fildy a Davídka jsme vybojovali vítězství 4-1. Následoval neméně vyrovnaný zápas proti Kbelům 3-1 a Hostivaři 6-3, ve kterém premiérově zaskórovali i Míša a Kubík. Jen v zápase proti Slávii se od nás střelecká štěstěna odklonila a prohráli jsme 3-4. Pochvalu ale zaslouží celý tým a zvláště nejmenší Sebík, který i proti mnohdy větším soupeřům bojoval jako lev. V posledním zápase nás čekal zápas proti Mnichovickým kamarádům a kamarádkám z Áčka, ve kterém jsme měli trochu více toho štěstí my a o gól jsme vyhráli.

Druhý tým reprezentovaly stálice jako je Kája Melicharová a Anička Kleinová, které byly plnohodnotně doplněny Edou Duškem, Tomíkem Musilem a Martinem Cilečkem. Základní trojka Kája, Anička a Eda se rvala o každý míč, jako ostřílení bojovníci a ani rychlý povrch haly, jim nedělal žádné potíže a hned první zápas turnaje vyhráli. Střelecký den měla Kája, která umístila mnoho gólů do soupeřovy branky. Anička se taktéž nenechala zahanbit a dokonce i Edovi se podařilo vstřelit gól, byť hrál v obraně, tudíž na góly velmi bohatý turnaj. Do bojů se s vervou zapojovali i naši benjamínci Tomík s Martinem a statečně střídali své parťáky.

Chtěli bychom poděkovat jak všem zúčastněným hráčům za skvělé výkony, tak i rodičům za fandění a pomoc s organizací.