Skvělí hráči a skvělí rozhodčí!

2018-11-25 U8 Habibor2

  2018-11-25 U8 Hagibor   

Všechno se stalo na odpoledním turnaji kategorie Benjamínků U8 25. listopadu 2018 v hale pražského Hagiboru, na kterém byl náš oddíl v roli pořadatele. Asi by se slušelo nejprve mluvit o výkonech hráčů a trenérů, ale náš největší obdiv si tentokrát vysloužili mladí rozhodčí, kteří se díky svým bezchybným verdiktům těšili ze všeobecného respektu – od hráčů, trenérů, ale i od přihlížejících diváků.

Super fotky z turnaje od Evy Kořínkové najdete na rajčeti zde.

Jak to tedy proběhlo?

Odpolední části turnaje se zúčastnilo šest družstev. Slávie nastoupila s týmem Hokejek a Draků, klub Praga pak reprezentovali Chameleoni a Buldoci a šestici dovršili mnichovické Pumy a Presidenti.

Už od prvních zápasů bylo zřejmé, že borci mají v hale slušně natrénováno. Míček na palubovce Bohemky měli na svých hokejkách mnohem více pod kontrolou než na předcházejícím halovém turnaji a pro své akce chytře využívali i boční mantinely.

A jak se dařilo našemu týmu?
Tým mnichovických PUM nastoupil pod vedením trenérky Terezy Poslušné v sestavě: Pepa Hofmanová, Bětka Jarošová, Gábinka Poslušná, Tereza Filipovská, Michal Cileček a Ondra Stejskal. Všechny naše zápasy byly velmi vyrovnané a mnohdy se o výsledek bojovalo při jednogólovém rozdílu až do posledních vteřin zápasu. Naše fanoušky muselo bavit, že góly padaly tu po chytré přihrávce, tu po odvážném individuálním průniku, ale hlavně, že se hrálo pěkně svižně. I když se nahrálo na výsledky, tak umístění v polovině tabulky byl pro náš tým složený z loňských šestek a z méně ostřílených borců velmi dobrým výsledkem.

Opravdu byli rozhodčí tak skvělí?
Bez debat, byli! Veronika Pažitková, Tereza Kudibalová, Viktor Pleskač, Lukáš Martiš, Filip Buršík a Šimon Šubrt, ti všichni pískali férově, citlivě posuzovali komplikované herní situace a po celou dobu byli pozorní. Pokud zrovna nepískali zápas, zodpovědně obsluhovali časomíru a zapisovali výsledky. Rozdávali také medaile a odměny, a především díky nim na turnaji, na kterém byl náš mnichovický oddíl v roli pořadatele, vše klapalo jak na drátkách.