Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Halový přebor Prahy a dva týmy Minibejnamínků na bedně!

20190317 U6 Prebor Prahy 31220190317 U6 Prebor Prahy 193
Vyvrcholením halové sezóny pro naše Minibejnamínky byl Přebor Prahy, který se konal v neděli 17.3.2019 na Hagiboru a oba naše týmy se dostali „na bednu".
Nejnapínavějším zápasem turnaje pak bylo mnichovické derby, které sice skončilo nerozhodným výsledkem, ale v tomto zápase se hrálo ve svižném tempu a mezi hráči i jejich hokejkami to chvílemi pěkně jiskřilo.
Fotky z turnaje jsou na rajčeti (zde)

Zvládli jsme i roli pořadatelů a to díky přesné časomíře v rukách Terky Baborové (pod dohledem velice zkušeného delegáta Vlasty Babora). Rozhodně musíme vyzdvihnout bezchybné výkony našich rozhodčích - Tomáše Tykala, Tadeáše Firbacha, Tomáše Veverky a Aleše Pflegera. Kluci pískali fakt skvěle a tak se po celou dobu turnaje těšili ze všeobecného respektu všech účastníků (od hráčů, trenérů a i přihlížejících diváků).

A jak se dařilo našim hráčům na hřišti?

No prostě pohádka a balzám na duši každého příznivce mnichovického hokeje.

Naše áčko Pštrosů vedl trenér Míra Vedral. Ze svých hráčů - Julča Vacíková, Míša Motlík, Samík Kokeš, Kuba Vedral a Séba Klein – namíchal soupeřům pěkně hořký koktejl. Pštrosi řádili na turnaji jak tornádo a smetli vše, co se jim postavilo do cesty. Ještě, že jsme měli na turnaji i naše béčko Rytířů, které rozjeté Pštrosi dokázalo na chvíli vrátit zpátky na zem.

Rytíři hráli pod taktovkou Marka Filipovského. Tým ve složení Kája Melicharová, Andulka Kleinová, Dáda Hora, Tomík Málek, Lukáš Babor a Kuba Agler hrál s velkým přehledem, a tak si tito borci za předvedené výkony po právu odvezli umístění na bedně, medaili i pohár.