Aktuality U8

Tréninky: Od 30.10.2017 každé úterý 17.30 - 18.30 v tělocvičně ZŠ, 

Hlavní trenér a koordinátor: František Buršík tel. 725 819 097, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termíny turnajů hala2018:

 28.1.2018  Hagibor     U8  11.00 – 13.30 hodin  skupina A    pořadatel President

                                     U8  13.30 – 16.00 hodin  skupina B    pořadatel Slavie

Tadeáš Vávra, Dušan Soukup, Matyáš Landa, Daniela Pflegrová, Yann Dupraz
Adélka Poslušná, Adam Buršík, Jakub Pecka, Sára Kabátová, Dominika Nachtmannová, Tereza Baborová, Filip Veverka, Adélka Dobrá, Antonín Vilímek, Natálie Kašková, 
Antonín Šich, Marek Laštovička, Veronika Sádlová, Matěj Spanilý
Ondřej Stejskal, Adam Šubrt, Barbora Pavlů ?, Filip Meller, Kristián Melichar, Jakub Novotný

 

11.3.2018  Hagibor    U8    9.00 – 12.00 hodin  skupina A    pořadatel Mnichovice

                                     U8  12.00 – 15.00 hodin  skupina B    pořadatel Hostivař

17.3.2018  Zel.Pruh    U6  13.00 – 17.00 hodin                      pořadatel Praga



17.12.2017 hagibor 1. a 2. místo
26.11.2017  Hagibor  1. a 3.

3.12.2017   Hagibor 1. + 2. + 4.

 

 

Podzimní turnaje statistika:

Počet turnajů: 8x
počet našich týmů: 22x

1. místa: 4x

2. místa: 5x

3. místa: 4x

ostatní umístění: 10x


9.9. Mnichovice -1.Mnichovice A,..... 5.Mnichovice C,6.Mnichovice B,...13.Mnichovice D

23.9. Rakovník - 2.Mnichovice A, 3.mnichovice B, 3. Mnichovice C hráno ve 3 skupinách, dle výkonosti
28.9. Hostivař - Mnichovice A - 2.místo, Mnichovice B - 4. místo, Mnichovice C - 5. místo hráno ve 3 skupinách

1.10. Kbely - Mnichovice A - 1.místo, Mnichovice B - 3.místo,

7.10. Hradec Králové - A 4. místo, B - 6. místo z 18týmů
15.10. Slavia  - 1.A, 3.B skupina A a 2. C skupina B

21.10. Litice - 1. A a 2.B z 16

28.10. Mnichovice
2.A, 3.B, 13.C, 16.D z 17

 

 

Facebook1 

Sledujte videa ze zápasů
logo

Fanshop - možno zakoupit

Kalendář akcí
klikněte pro zvětšení