Nová klubová trička

Hokej-tricko-2017-1

Tričko je možné objednat v dětských i dospělých velikostech - rozmery najdet zde (jedná se o tabulku muži klasik).

Jedná se o funkční trička - materiál - CoMo 160 gr.CoMo
Pružný, pohodlný materiál s důrazem na 100% funkčnost. Nově upravené mikropóry dodávají vzdušnost a zajišťují odvod potu. Inovativně řešená vnitřní strana materiálu poskytuje maximální komfort. Speciálně vyvinutá povrchová úprava pro dosažení dokonalého vzhledu tisku.

Trička se budou vyrábět individuálně - tedy každý si může vybrat jaké bude chtít na tričko jméno (klidně i přesdívku) a číslo. 

Vzhledem k materiálu je cena trochu vyšší - cena trička je 460,- Kč.

Oblečení bude vyráběno na míru a vzhledem k tomu, že bude ise jmény nebude možné ho vyměnit, proto prosím dobře zvolte velikost.
Všechny objednávky jsou závazné.

Klubové teplákové soupravy

Souprava-mikina-1bKlubové teplákové soupravy je možné objednat, jak v dospělých, tak dětských velikostech - rozměry jednotlivých velikostí níže.
Cena za celou soupravu je 1390,- Kč
Cena za samotnou mikinu je 890,- Kč

Mikinu je možné objednat buď s kapucí nebo bez kapuce.

Souprava-mikina-2a
Objednávat se budou vždy když se sejde 5 a více objednávek. Do objednávky vždy přesně napiste, jakou velikost a zda celou soupravu nebo jen mikinu.
Oblečení bude vyráběné na objednávku není proto možné ho vrátit ani vyměnit.


Velikosti dětské: tepláky, mikiny
Velikosti dospělé: tepláky, mikiny
Souprava-teplaky
Souprava-teplaky1

Samolepky

Samolepka-pstros-kruh

Samolepka-autoSamolepka-logoCena samolepek "Pštros zelený" a "Znak" je 15Kč/kus, cena pštrosa na auto je 40Kč/kus. Možno kontaktovat Pepu Slavíčka, případně Honzu Veverku (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Klubové tričko s límečkem

Tricka-limecek

Vážení přátelé, nabídka našeho klubového oblečení byla rozšířena o trička s límečkem převážně v zelené a žluté barvě, která jsou opatřena znakem oddílu. Tyto trička jsou k dispozici ve velikostech M, L a XL. Jejich cena je nyní ve výprodeji 60,-Kč. V případě vašeho zájmu mne kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tričko vám mohu třeba na zkoušku přinést, či poslat na kterýkoliv trénink, či zápas.

Klubové hrnečky

hrnecky-4cena je 170,- Kč.
Pokud máte zájem kontaktujte Lenku Fouskovou: 606145574, nebo email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo při tréninku či turnaji na hřišti.