Klubové teplákové soupravy

Souprava-mikina-1bKlubové teplákové soupravy je možné objednat, jak v dospělých, tak dětských velikostech - rozměry jednotlivých velikostí níže.
Cena za celou soupravu je 1390,- Kč
Cena za samotnou mikinu je 890,- Kč

Mikinu je možné objednat buď s kapucí nebo bez kapuce.

Souprava-mikina-2aObjednávky prosím zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Objednávat se budou vždy když se sejde 5 a více objednávek. Do objednávky vždy přesně napiste, jakou velikost a zda celou soupravu nebo jen mikinu.
Oblečení bude vyráběné na objednávku není proto možné ho vrátit ani vyměnit.


Velikosti dětské: tepláky, mikiny
Velikosti dospělé: tepláky, mikiny
Souprava-teplaky
Souprava-teplaky1

Samolepky

Samolepka-pstros-kruh

Samolepka-autoSamolepka-logoCena samolepek "Pštros zelený" a "Znak" je 15Kč/kus, cena pštrosa na auto je 40Kč/kus. Možno kontaktovat Pepu Slavíčka, případně Honzu Veverku (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Klubové tričko - pštros

Tricko-2015-predni Tričko jsme nechali vyrobit v několika velikostech (146 - XL), aby jste si mohli obléknout to správné. Jeho cena je nyní ve výprodeji 120,-Kč. 

Tricko-2015-zadni Jinak poznámka pro majitele: trička se mají prát na 40stupňů, nejlépe naruby a tak se mají i žehlit. V případě poškození znaku oddílu mám příslib dodavatele na jeho výměnu (zažehlení) nového. 
Momentálně k dispozici velikosti:146,XS,S(poslední kus),L,XL(poslední kus) 

Klubové tričko s límečkem

Tricka-limecek

Vážení přátelé, nabídka našeho klubového oblečení byla rozšířena o trička s límečkem převážně v zelené a žluté barvě, která jsou opatřena znakem oddílu. Tyto trička jsou k dispozici ve velikostech M, L a XL. Jejich cena je nyní ve výprodeji 60,-Kč. V případě vašeho zájmu mne kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tričko vám mohu třeba na zkoušku přinést, či poslat na kterýkoliv trénink, či zápas.

Klubové hrnečky

hrnecky-4cena je 170,- Kč.
Pokud máte zájem kontaktujte Lenku Fouskovou: 606145574, nebo email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo při tréninku či turnaji na hřišti.