Aktuality přípravka

Tréninky od 30.10.2017 
Tělocvična - část v úterý od 17:30 do 18:30
                    část ve středu od 18:15 do 19:30

Kostelec 2018 - od 18:00 do 19:00 - 23.1.+ 6.2.+ 27.2.+ 13.3. vždy v úterý
Hlubočinka 18 - od 18:00 do 19:00 - 1.2.+ 15.2.+ 8.3. vždy čtvrtek     

Trenéři: Pepa Slavíček, Vlasta Babor, Franta Buršík, Honza Veverka
Vedoucí mužstva: Honza Veverka

Halová soutěž 2017/18 Hagibor - mužstvo A

13.+14.kolo Mnichovice A - Kbely B 8:2, Slavia B 8:4 

Tabulka po odehrání 11 kol: 1.President /, 2.Kbely A /, 3.Hostivař A /....6.Mnichovice A 13/19,.....11.Mnichovice B 13/1

27.1. sraz ve 11:45
(soupeři 12:20 Kbely A a 14:20 Hostivař A)

Filip Buršík, Filip Veverka., Dušan Soukup, Emička Oriničová, Matyáš Čermák, Šimon Šubrt, Marek Laštovička, Václav Vilímek, Jakub Pecka, Adélka Poslušná, Prokop Rubiš, Matyáš Žvejkal, Kuba Novotný, Kristián Melichar, Filip Meller, Terezka Baborová

 

Halová soutěž 2017/18 Hagibor - mužstvo B 

 

21.1.2018 v 9:00

Adam Buršík? nem., Patrik StejskalTomáš Sebera, Sára Kabátová, Daniela PflegerováBruno Dvorský, Nikita Račková, Niki Vintr, Tadeáš VávraTonda Šich, Yanniz Dupraz, Tonda Vilímek
trenér: Franta Buršík

 

 

Termíny halové soutěže 2017/2018

21.1., 27.1., 3.3., 4.3., 10.3.2018 - podrobné rozpisy s časy najdete v podkapitole "Turnaje"

 

Tréninková sestava úterý od 17:30 do 18:30 (trenér Franta Buršík + H.V.):

Jakub Pecka, Maty Čermák, Sára Kabátová + U8

Tréninková sestava středa od 18:15 do 19:30 (trenér Vlasta Babor + Pepa Slavíček):

Filip Veverka, Terezka Baborová, Vašek Vilímek, Dušan Soukup, Šimon Šubrt, Adam Buršík, Filip Buršík, Bruno Dvorský, Emička Oriničová, Marek Laštovička, Nikita Račková, Nikolas Vintr, Tomáš Sebera, Patrik Stejskal, Daniela Pflegerová

 


Členské příspěvky pro sezonu 2017/2018:
Varianta I : jednorázové 2.200,-Kč (do 30.10.)
Varianta II : pololetně 2x 1.200,-Kč (do 30.10. a do 30.4.)

 

 

Facebook1 

Sledujte videa ze zápasů
logo

Fanshop - možno zakoupit

Kalendář akcí
klikněte pro zvětšení