Dorost - remíza a výhra

V dalším kole dorostenecká ligy se naši hráči střetli proti týmu „A“ i „B“ TJ Plzeň Litice. První zápas proti „A“ byl pro nás důležitý, protože výhra by nám usnadnila cestu k titulu Mistra.
V druhé minutě začala gólová smršť, kterou odstartoval Vítek Soukup. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat a gól zaznamenal tým Litic v osmé minutě. Vyrovnanému utkání odpovídal stav poločasu 2:2. Do konce zápasu jeden tým dal gól a po chvilce následovalo vyrovnání. Atraktivní zápas, ve kterém nechyběly ani vyhrocené emoce na obou stranách, zakončené vyloučením, hra v oslabení, hra bez brankáře, penalta … na nejlepší akce z celého zápasu se můžete podívat na zkušebním záznamu na webu http://cz.sport.video/ .

Záznam z utkání, ZDE

Druhý zápas byl značně ovlivněný nasazením v prvním zápase. Klukům chyběl patřičný důraz, krok navíc a možná i více „chtíče“ vyhrát. I tak ale v poločase vedli 3:1. V druhé části zápasu se již tolik nedařilo, ale končený stav 5:1 potvrdil, že HC Mnichovice dokážou pořádně zabojovat i když hra nebyla podle jejích představ.

HC Mnichovice – TJ Plzeň Litice A 7:7 (2-2)